Szkoła językowa
Co odróżnia nas od konkurencji:
  • Bez dopłat za tłumaczenia specjalistyczne
  • Bez dopłat za zachowanie formy graficznej dokument
  • Możliwość weryfikacji tłumaczenia przez native speakera
  • Zleć tłumaczenie nie wychodząc z domu
  • Możliwość realizacji w trybie ekspresowym 
  • Możliwość negocjacji większych zleceń
#
Opinie naszych klientów
Jolanta Świerczek2016-09-16
Z przyjemnością polecam,Tłumaczenie wykonane szybko i tanio.POLECAM...
Piotr Hasny2016-08-04
Polecam współpracę z panem Sebastianem. Wyróżniają go: rzetelność, wysoka jakość usług tr...
Katarzyna Baranowska2016-02-02
Tłumaczenie wykonane profesjonalnie i terminowo w szybkim tempie przez native speakera - polecam!...
Ostatnie projekty
Katalog produktów2016-10-19

Zakończono tłumaczenie katalogu produktów z polskiego na angielski - 11 stron.

...
Dokumenty firmowe2016-10-19

Zakończone tłumaczenie dokumentów firmowych z polskiego na czeski - 15 stron.

...
Dokumenty firmowe2016-10-14

Zakończone tłumaczenie dokumentów firmowych z polskiego na czeski. Tłumaczenie przysię...

Regulamin dla tłumacza

§1 Stała współpraca

1. Celem stałej współpracy z eLingua Centrum Językowe konieczne jest przesłanie niezbędnych dokumentów:

  • CV
  • Referencji
  • Dokumentów potwierdzających znajomość języka
  • W wybiórczych przypadkach również próbki tłumaczenia

2. eLingua Centrum Językowe zastrzega sobie prawo do wyboru tłumaczy według własnych, jednolitych kryteriów rekrutacji.

3. eLingua Centrum Językowe zastrzega sobie w uzasadnionych przypadkach prawo do informowania Zleceniodawcy o referencjach i umiejętnościach tłumaczy wykonujących tłumaczenie. Formy stałej współpracy oraz warunki i umowy dyskutowane są indywidualnie.

4. Tłumacz wysyłając dokumenty wyraża automatycznie zgodę na ich wykorzystanie na potrzeby firmy (klienci, przetargi).


§2. Rozliczenie  

1. eLingua Centrum Językowe rozlicza się ze stałymi tłumaczami raz w miesiącu na podstawie faktur zbiorczych, rachunków i innych ustalonych z tłumaczem form podsumowań wystawianych każdorazowo na koniec miesiąca. Termin płatności 7 dni od podsumowania – dla faktur i rachunków, 14 dni od podsumowania – dla umowy o dzieło.

2. Istnieje możliwość natychmiastowej płatności po wystawieniu faktury w dowolnym dniu miesiąca ze skonto w wysokości 5%.

§3. Przyjęcie zlecenia

1. Zlecenie uważane jest za przyjęte do realizacji przez tłumacza po akceptacji warunków zlecenia wpisanej w treści maila.

2. Tłumacz zobowiązuje się wysłać tłumaczenie w formacie edytowalnym .doc lub .docx z zachowaniem formy graficznej tekstu źródłowego w ustalonym terminie na adres email biuro@elingua.com.pl.

3. W przypadku gdy tłumacz odeśle tłumaczenie zawierające błędy lub nie dotrzyma terminu wysyłki eLingua Centrum Językowe samodzielnie decyduje o ewentualności korekty autorskiej, korekcie drugiego tłumacza lub po stracie klienta karze dla tłumacza.

4. Korektę autorską po odesłaniu tłumaczenia wykonuje tłumacz bezpłatnie eliminując błędy i odsyłając bezbłędne tłumaczenie.

5. Gdy po korekcie autorskiej tłumaczenie nadal jest wadliwe eLingua Centrum Językowe decyduje o korekcie ekspresowej drugiego tłumacza, obciążając tłumacza, który wysłał wadliwe tłumaczenie, kosztami korekty ekspresowej.

6. W przypadku gdy klient eLingua Centrum Językowe wskutek wadliwego tłumaczenia złoży pisemną reklamacje tłumaczenia, która będzie uzasadniona i występuje możliwość utraty klienta eLingua Centrum Językowe może obciążyć tłumacza kara za utratę klienta wynosząca 10x wartości reklamowanego zlecenia lub sumę rocznych faktur danego klienta z roku poprzedniego. Kara ta nie może przekroczyć 10.000 zł brutto.

7.Jeśli tłumacz  po przyjęciu zlecenia wskutek zdarzeń losowych pisemnie poinformuje eLingua Centrum Językowe o rezygnacji ze zlecenia do 24h za każde pozostałe  6 str. rozliczeniowych nie ponosi żadnych konsekwencji.

8. Jeśli tłumacz po przyjęciu zlecenia wskutek zdarzeń losowych pisemnie poinformuje eLingua Centrum Językowe o rezygnacji ze zlecenia w czasie krótszym niż 24h na każde 6 stron rozliczeniowych eLingua Centrum Językowe samodzielnie decyduje o obciążeniu tłumacza kosztami tłumaczenia ekspresowego.

 


Rozpoczynając z nami współpracę oświadczacie Państwo, że zapoznaliście się oraz zgadzacie się z warunkami naszego Regulaminu.

ta strona kojarzona jest ze słowami:

tłumaczenie stron internetowych, tłumaczenie sklepów internetowych, tłumaczenia katowice, tłumaczenia zabrze, tłumczenia ustne, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia angielski, tłumacz angielskiego, tłumaczenia niemiecki, tłumacz niemieckiego, tłumacz języka niemieckiego,tłumacz języka angielskiego